LENTE ACTIE: toonzaalmodellen aan ronde prijzen!

Gentsesteenweg 194/1

9800 Deinze

+32 (0) 9 224 09 69

info@pand192.be

BTW BE 0461.009.524

ma - vrij 8u tot 17u
za 14u tot 17u of op afspraak
gesloten op zon - en feestdagen


Genoeg inspiratie? Kom gerust een bezoek brengen in onze concept place. Hier krijgt u een persoonlijk advies op maat.

Dave Follens - Bestuurder

+32 497 41 98 30
dave@pand192.be

Ons team inspireert u graag:

Wauter Rosseel – wauter@pand192.be
Florence Libens – florence@pand192.be
Febe Casteleyn – febe@pand192.be

Tania Samison – tania@pand192.be
Christophe Torfs - christophe@pand192.be